Zęby na kredyt

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne
17 sierpnia, 2019
Ligatury ortodontyczne - ortodonta Toruń
Ligatury ortodontyczne
24 września, 2019
Pokaż wszystkie

Zęby na kredyt

Stomatolog leczenie na raty kredy na implanty

Leczenie dentystyczne często wymaga szczególnego nakładu finansowego, zwłaszcza w wypadku implantacji lub zabiegów ortodontycznych, których cena jest związana nie tylko z pracą lekarza dentysty, ale też z materiałami, z których zostaną przygotowane aparaty czy implanty. Może więc zdarzyć się tak, że pacjent wymagający błyskawicznego leczenia dentystycznego nie ma wystarczających środków pieniężnych, a wizyta na fundusz zdrowia okaże się mieć zbyt odległy termin. Wtedy dobrym wyjściem z sytuacji jest medyczny kredyt Mediraty.

Taki sposób płacenia za zabiegi stomatologiczne jest nie tylko komfortowy ze względu na możliwość podzielenia kosztów na raty, ale także daje większe możliwości leczenia z najlepszymi i najtrwalszymi materiałami, które z reguły mają niemałe ceny. Medyczny kredyt Mediraty zawiera takie zabiegi dentystyczne jak: leczenie ortodontyczne i zachowawcze, prace protetyczne i implantacyjne, chirurgię stomatologiczną oraz zabiegi z zakresu estetyki, poprawiające wygląd jamy ustnej. To udostępnia pacjentom szeroki zakres możliwości.

Medyczny kredyt Mediraty jest oferowany w wielu najlepszych klinikach i placówkach dentystycznych, co pozwala pacjentom na pobieranie usług dentystycznych najwyższej klasy w wygodnych ratach. Spłatę kredytu medycznego Mediraty można dopasować do swoich zdolności finansowych, decydując się na kredyt ze spłatą w przedziale od 12 do nawet 60 rat. Dzięki temu wszyscy mogą pozwolić sobie na leczenie dentystyczne w komfortowym, ratalnym systemie płatniczym.

https://edclinic.pl/lang/pl/zabiegi-stomatologiczne-torun-cennik/