Wybielanie zębów

Chcesz mieć białe zęby?

Wiele osób marzy o filmowym i białym uśmiechu, dlatego nic dziwnego, że na rynku można natknąć się na tak wiele sposobów wybielania zębów. Najpopularniejsze są oczywiście wybielające pasty do zębów. Dość nieźle eliminują przebarwienia, czyszczą zęby i nie psują szkliwa. Tak samo powszechne są paski, lakiery oraz żele wybielające do samodzielnego nakładania. Można kupić je w aptece, ale zazwyczaj to nie do końca dokładny sposób rozjaśniania zębów. Zwłaszcza między zębami. Ale czy nie ma przypadkiem lepszych sposobów?

Niewiele osób wie, że staranne usunięcie kamienia nazebnego i przebarwień w gabinecie stomatologicznym na przykład przez zabieg scalingu czy piaskowania gwarantuje wybielenie zębów. Kolejnym sposobem możliwym gabinecie dentystycznym są również wybielające nakładki. Różnią się one od tych sprzedawanych w aptece tym, że są na wymiar dobrane do pacjenta na bazie wycisku jego zębów. Pacjent samodzielnie aplikuje nakładki po wizycie u dentysty oraz używa zgodnie z ustaleniami stomatologa.

Mimo to, najbardziej profesjonalne wybielanie zębów polega na naświetleniu ich nowoczesną lampą. Ta metoda wybielania zębów przynosi najlepsze wyniki w krótkim czasie. To niezwykłe urządzenie poprawia wygląd już po jednej wizycie. Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli nowoczesna technologia, jaka oferuje wybielanie zębów, mające przyzwoite oraz trwałe rezultaty już po pierwszym zabiegu naświetlania. Co więcej ten typ zabiegu usuwa do 97% bakterii namnażających się w jamie ustnej i pomniejsza stany zapalne przyzębia, a także wspiera utwardzanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Prawda, że to wspaniale?

Zobacz efekty wybielania lampą Beyond!


wybielanie zębów lampą beyond w gabinecie dentystycznymskuteczne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym
wybielanie zębów u stomatologajak wybielić zęby u dentysty

Najlepszy sposób wybielania zębów u dentysty


Lampa Beyond jest nowoczesnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, dzięki czemu może zostać dopasowywana do dowolnej pozycji pacjenta, co zwiększa wygodę i dokładność pracy. Dodatkowo także natężenie naświetlania lampy może zostać dopasowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami lekarza dentysty. Natężenie światła może mieć trzy warianty: łagodne, standardowe lub intensywne w zależności od tego, jak silne są przebarwienia.

Taki sposób wybielania skutecznie niweluje skutki spożywania barwiących zęby pokarmów i napojów, takich jak kawa, soki lub niektóre kolorowe owoce. Białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i wysoką estetyką uśmiechu, nic więc dziwnego, że pacjenci pragną odzyskać piękny biały kolor, jednocześnie nie rezygnując ze spożywania ulubionych produktów. Naświetlanie specjalistycznymi lampami to nowoczesny sposób na piękny uśmiech!