Konsultacja specjalistyczna

Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Digital Smile Design (DSD) to nowoczesna technika, dzięki której rezultat zabiegów dentystycznych może zostać przedstawiony pacjentowi zanim zdecyduje się na rozpoczęcie leczenia. To tworzona wraz z pacjentem cyfrowa wizualizacja nowego uśmiechu.

Osoby, które podejmą leczenie z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Digital Smile Design, będą włączone w cały proces twórczy. To daje możliwość zawarcia w projekcie wszelkich oczekiwań pacjenta oraz jego absolutną kontrolę nad przebiegiem działań oraz ostatecznym efektem, jaki zostanie uzyskany. Przed rozpoczęciem pracy, lekarz stomatolog przeprowadza z każdym pacjentem wywiad, którego ustalenia będą bazą dla tej metody. DSD powstaje na podstawie wykonywanych zdjęć fotograficznych, na których zostaną realizowane komputerowe zmiany, przedstawiające porównanie uśmiechów pacjenta przed zabiegami stomatologicznymi oraz po ich zakończeniu. Ta metoda dokładnie wizualizuje ostateczne efekty działań dentysty, nim pacjent postanowi wykonać jakiekolwiek kroki związane z leczeniem stomatologicznym.

Digital Smile Design

Digital Smile Design to nowatorski i precyzyjny, komputerowy plan leczenia. Wszystkie projekty są sporządzane na miarę indywidualnych potrzeb pacjenta oraz jest dopasowane do jego osobowości i cech fizycznych. Uśmiech, który pasuje jednemu pacjentowi, nie musi pasować innemu, a przecież wszyscy pacjenci zasługują na wspaniały uśmiech.

Metoda DSD wykonana przez wyspecjalizowanego dentystę dostosuje uśmiech do każdego!