Projekt uśmiechu

Usuwanie ósemek kłopotliwa ósemka
9 lutego, 2021
Resekcja wierzchołka korzenia zęba w gabinecie dentystycznym
10 lutego, 2021
Pokaż wszystkie

Projekt uśmiechu

DSD, czyli Digital Smile Design to nowoczesna technologia, za pomocą której efekt zabiegów stomatologicznych może być przedstawiony pacjentowi zanim zdecyduje się na rozpoczęcie leczenia. Metoda ta bazuje na komputerowej wizualizacji przyszłego uśmiechu, tworzonej wspólnie z samym pacjentem. Osoby, które wezmą udział w leczeniu z wykorzystaniem innowacyjnej technologii DSD, będą zaangażowane w cały proces twórczy. To daje możliwość zawarcia w projekcie wszystkich oczekiwań pacjenta i jego absolutną kontrolę nad przebiegiem działań oraz efektem końcowym, jaki zostanie osiągnięty.

Przed rozpoczęciem pracy, lekarz stomatolog odbywa z każdym pacjentem wywiad, którego ustalenia będą fundamentem dla tej metody. Digital Smile Design powstaje w oparciu o wykonywane zdjęcia fotograficzne, na których będą wykonywane cyfrowe zmiany, przedstawiające porównanie uśmiechów pacjenta przed zabiegami stomatologicznymi oraz po ich zakończeniu. Ta metoda doskonale pokazuje efekty końcowe działań stomatologa, nim pacjent postanowi wykonać jakiekolwiek czynności związane z leczeniem .

DSD jest unikalnym planem leczenia przygotowywanym w nowoczesny, cyfrowy sposób. Wszystkie projekty są sporządzane z najwyższą starannością, na miarę osobistych potrzeb i jest dopasowany do osobowości i cech fizycznych pacjenta. Uśmiech, jaki będzie pasował jednemu pacjentowi, niekoniecznie sprawdzi się u drugiego, a przecież wszyscy pacjenci zasługują na swój wspaniały uśmiech. Metoda Digital Smile Design wykonana przez wyspecjalizowanego stomatologa dostosuje uśmiech do każdego.