Gdzie wybielić zęby lampą Beyond

Prostowanie zębów może być niewidoczne – Orthocaps
11 lutego, 2021
Usuwanie zębów i korzeni zębów
12 lutego, 2021
Pokaż wszystkie

Gdzie wybielić zęby lampą Beyond

Wśród spożywanych przez pacjentów napojów i pokarmów jest duża część produktów, które zmieniają kolor zębów. Do zazwyczaj wymienianych należą kawa, soki lub różne kolorowe owoce. Dla pacjentów bardzo ważne aby możliwe było niwelowanie skutków spożywania barwiącego jedzenia, ponieważ białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i są wysoko estetyczne. Zdarza się jednak, że nawet wyleczone zęby mają żółty kolor. Odpowiedzią na ten problem są zabiegi wybielania zębów. Oprócz codziennej pielęgnacji specjalnymi pastami wybielającymi, pacjenci mogą zdecydować się na profesjonalne dentystyczne zabiegi wybielające, na przykład naświetlania specjalnymi lampami.

Jedną z najbardziej znanych lamp jest lampa Beyond, innowacyjna technologia, oferująca wybielanie zębów, mające zadowalające i trwałe efekty nawet po pierwszym zabiegu naświetlania. Ponadto ten rodzaj zabiegu niszczy do 97% bakterii namnażających się w jamie ustnej oraz pomniejsza stany zapalne przyzębia, a także wspiera hartowanie wypełnień i kompozytów stomatologicznych. Tak więc wybielanie zębów, choć najsilniej pożądane, nie jest jedynym dodatnim efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest nowoczesnym urządzeniem, z ramieniem obracającym się w zasięgu 360°, dzięki czemu może zostać dopasowywana do dowolnej pozycji pacjenta, co zwiększa dokładność pracy i wygodę. Dodatkowo także natężenie naświetlania lampy może zostać dopasowana do potrzeb pacjenta, według zaleceń stomatologa. Natężenie światła może mieć trzy warianty: intensywne, standardowe lub łagodne z uwagi na to, jak silne są przebarwienia. Dzięki lampie Beyond wybielanie zębów staje się prostsze.