Wybielanie zębów – lampa beyond

Fluoryzacja zębów Toruń
26 września, 2019
Higienizacja jamy ustnej
23 października, 2019
Pokaż wszystkie

Wybielanie zębów – lampa beyond

Wśród spożywanych przez pacjentów napojów i pokarmów jest wiele produktów, które wpływają na kolor zębów. Do najczęściej wyliczanych należą soki, kawa albo niektóre kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak żeby możliwe było usuwanie efektów spożywania barwiących pokarmów, ponieważ białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i są wysoko estetyczne. Zdarza się jednak, że nawet wyleczone zęby mają żółtawy odcień. Rozwiązaniem tego problemu są wybielające zęby zabiegi. Oprócz codziennej pielęgnacji popularnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą zdecydować się na profesjonalne stomatologiczne wybielające zabiegi, na przykład poprzez naświetlanie specjalistycznymi lampami.

Jedną z najbardziej znanych lamp jest lampa Beyond, innowacyjna technologia, jaka oferuje wybielanie zębów, dające przyzwoite i trwałe efekty nawet po jednym zabiegu naświetlania. Ponadto ten rodzaj zabiegu niszczy do 97% bakterii namnażających się w jamie ustnej oraz zmniejsza zapalne stany przyzębia, a także wspomaga hartowanie kompozytów i wypełnień dentystycznych. Zatem wybielanie zębów, choć najbardziej pożądane, nie jest wyłącznym pozytywnym efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, co sprawia, że może być dopasowywana do różnych pozycji pacjenta, co zwiększa wygodę i dokładność pracy. Co więcej również natężenie naświetlania lampy może być dopasowana do potrzeb pacjenta, według zaleceń lekarza dentysty. Natężenie światła może być łagodne, standardowe lub intensywne z uwagi na to, jak silne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond jest znacznie prostsze.

https://edclinic.pl/lang/pl/metamorfozy/