Leczenie stomatologiczne z zapłatą w ratach

Dziecko u dentysty – ekstrakcja mleczaków
4 lutego, 2021
Fluoryzacja dentystyczna
5 lutego, 2021
Pokaż wszystkie

Leczenie stomatologiczne z zapłatą w ratach

Leczenie dentystyczne często wymaga dużego nakładu finansowego, zwłaszcza w wypadku zabiegów ortodontycznych lub implantacji, których koszt jest połączona nie tylko z pracą stomatologa, ale także z surowcami, z których zostaną wykonane implanty lub aparaty. Może zatem być tak, że pacjent potrzebujący natychmiastowego leczenia stomatologicznego nie ma wystarczających środków pieniężnych, a wizyta na fundusz zdrowia ma nazbyt daleki termin. Wtedy pomocnym wyjściem z sytuacji jest kredyt medyczny Mediraty.

Taki sposób opłacania zabiegów stomatologicznych jest nie tylko komfortowy z uwagi na możliwość rozdzielenia wydatku na raty, ale także daje większe możliwości leczenia z najlepszymi i najtrwalszymi materiałami, które zwykle mają spore ceny. Kredyt medyczny Mediraty zawiera takie zabiegi dentystyczne jak: leczenie zachowawcze i ortodontyczne, prace protetyczne i implantacyjne, chirurgię stomatologiczną oraz zabiegi estetyczne, poprawiające wygląd jamy ustnej. To daje pacjentom szeroki zakres możliwości.

Kredyt medyczny Mediraty jest oferowany w wielu najlepszych placówkach i klinikach dentystycznych, co pozwala pacjentom na korzystanie z usług dentystycznych najwyższej klasy w wygodnych ratach. Spłatę Medycznego kredytu Mediraty można dopasować do swoich możliwości finansowych, wybierając kredyt ze spłatą w ciągu 12 lub nawet 60 rat. Dzięki temu wszyscy mogą pozwolić sobie na leczenie dentystyczne w komfortowym, ratalnym systemie spłaty.